Sağlıklı Dişlerle
Hayata Gülümseyin...
Telefon Randevu İçin 182

Ziyaretçi Defteri


Meliha Bilgin
08.08.2018

Kızımı muayene ettirmek için methini duyarak eski foçadan geldiğim diş hekiminiz KADRİ tavlaş beyefendi dakikasında muayene ederek tedavisini 30 dk .içersinde bitirdi.çok memnun kaldık.sonsuz teşekkürler.bu sayfayı düzenleyerek bizlere yol gösteren sayfayı düzenleyenlerin ellerine sağlık.

Reyhan Garip
13.07.2018

PANİK HASTASIYIM. 7 SENEDİR BİR TÜRLÜ DİŞÇİ KOLTUĞUNA KORKUDAN OTURAMAMAİŞTIM. AĞRILARIM ARTINCA SONUNDA BU HASTANEYE GİTME KARARI VERDİM BE PANİK HALİNDE SAYIN DOKTOR Ş A H İ N K U Y U C U'NUN DİŞÇİ KOLTUĞUNA OTURDUM. ALLAH ONA DERT KEDER GÖSTERMESİN. TAM 9 DİŞİMİ PANİK HALLERİME BÜYÜK SABIR GÖSTEREREK ÇEKTİ. TEŞEKKÜRLER ŞAHİN DOKTOR.

Ümit Cem yıldırım
03.07.2018

Bu sayfa sayesinde kayınvalidemi doktorunuz KADRİ tavlaş bey e getirdim.bilgisi ,nezaketi ve anlayışı nedeniyle kendisine çok teşekkür ederim.sağolsun .iyiki var.arık diş korkumuz yok.bir teşekkürde bu sayfayı hazırlayanlara.

Lütfi Barış Alan
18.06.2018

18/06/2018 tarihinde dişlerimi temizletmek ve genel rutin kontrol için geldim. Uzman Dr. Başak KAVAL hanım muayene sonrası dişlerimi temizledi. Daha önce de, başka bir poliklinikte diş hekimine diş temizliği için gitmiştim çok özen gösterilmemişti, yoğun diş taşım olmasına rağmen Başak hanım özenle, diş etlerimi kanatmadan, hepsini temizledi ve sonrasında diş ipi kullanımı hakanda, diş protezi üzerinde göstererek bilgi verdi. Yoğun iş temposunda, işini hakkın vererek yaptığı ve sağlığıma özen gösterdiği için Uzman Dr. Başak KAVAL hanıma teşekkür ederim. Çalışanlar ve asistanlar genel itibari ile güler yüzlü ve sıcaktı.

Yasemin Çelik
06.06.2018

Bugün dişlerimdeki hassasiyet nedeniyle gittiğim kurumda Gökçe İnce Hanımın güler yüzü anlayışı beni çok mutlu etti çok kısa sürede dört dişime estetik dolgu yaptı.Elinin çabukluğu ve tatlı diliyle gönlümü kazandı.Huzurla ayrıldım.Altı ay sonra kontrol için yanınızdayım iyi ki varsınız.Teşekkür ederim

Ali ersin
24.05.2018

KURUMUNUZ ÇALIŞANI BEYZA KARA'NIN ŞAHSIMA VE DİĞER HASTALARA KARŞI GÜLERYÜZLÜ VE SAYGILI DAVRANIŞINDAN VE GEREKLİ YARDIMCI OLMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER,İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

Mehmet gür.
08.05.2018

Mesleki bilgisi ,tecrübesiyle ve sorun odaklı çalışması nedeniyle KADRİ tavlaş beyefendiye ve bu sayfayı hazırlayanlara teşekkürler.

Mazlum yalçın
24.04.2018

Hastahane doktor,larınızdan,Dr.Zahide Ceyda Alparslan Hanımefendiye burdan teşekkür etmek istiyorum.Gerek hasta,doktor ilşkisi olsun gerekse bilgilendirme açısından olsun göstermiş oldugu ilgi ve alakaya minnettarım.Sagolun Zahide Hocam tekrar teşekkürler...

ORHA MAĞDALA
17.04.2018

Diş Hekimi Gözde TEKDAL, hastaya güven veren,işini severek yapan ve yetenkli bir hekim kendisine ve hemşiresine minnettarım.

Sinan uğursoy
16.04.2018

Nezaketi,bilgisi,mesleğine hakimiyeti ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı Diş hekimi KADRİ tavlaş beyefendiye ve klinik çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Ali rahmi karamağara
14.04.2018

Diş tedavim sırasında gösterdiği yakın ilgi ve bilgisi için sayın Emel Gökmen Kİper e teşekkürlerimi bir kez daha yinelemek istedim

Semiha ÖZÇELİK
10.04.2018

Hastanemize ilk kez geldim ve özel olarak gittiğim diş doktorumun gösterdiği ilgiyi Hastanenizin Diş Dr. Sayın Dilek DEMİRHAN'DAN gördüm. Özverili,bilgili ve güler yüzlü. Güzel sözleriyle beni rahatlatarak tedavimi yaptı. Hastaneniyi de sevdim temiz ve düzenli, personeliniz güler yüzlü ve ilgili. Emeği geçen tüm personele çok teşekkür ediyorum.

Ahmet ÖZTÜRK
04.04.2018

Hastalarına karşı samimi iletişim kuran. Pratik ve mesleklerinde oldukça mahir aynı zamanda yüzlerinden hiç gitmeyen tebessümlerinden ötürü sırasıyla, Ayşe CAMCI hanım, Kadri Bey ve Selahattin Beye teşekkürlerimi buradan iletmek istiyorum.

Turkan Servet
17.03.2018

Ceyhun Akyüz hocam bitane çok memnun kaldım güler yüzlü konuşarak insanı rahatlatıyo eli çok hafif sorularınızı cevaplıyor bana soranlara herkese tafsiye ederim Ceyhun hocamı ellerinize saglik Ceyhun hocam

Onur S.
15.03.2018

Doktor Betil Köyağasıoğlu hanıma temiz ve titiz çalışması ile ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum

C
06.03.2018

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde görevli tüm çalışanlar ile başta Sayın Dr. Kadri Tavlaş olmak üzere, Sayın Dr. Deniz Karaman ve ayrıca isimlerini bilmediğim tüm a32 entegre kliniği çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

Deniz özgeren
27.02.2018

Sevgili doktorum sayın uz.drGönül kaya hanfendi iyki tanıdım sizi oğlumun dişlerine yapmış olduğu dolgudan sonra bugünde bi anda bi kararla kendisine gittim dolgularım için çok korkuyodum ama kendisinin desteği cesareti ilgisiyle yaptı dolgularım çok şükür iyiyim iyki varsınız gönül hanım çok naif kibar sevgiyle dolu candan hastalarına karşı çok ilgili bi doktor başarılarınız devamını dilerim artık siz olduğunuz sürece diş korkum yok çok şükür seviyoruz sizi sevgiler saygılar...

Tuğba Karaağaç
26.02.2018

Oğlumun diş tedavisini yaşinin küçük olmasina ragmen Sabir 've nezaketle yaptigi için sayın Murat Tekdal beye minnettarim

SEVGİ ÇİL
21.02.2018

Demirköprü diş hastahanesi diş doktorlarından Dr.Esra KAVURMACI'ya güleryüzü ve itinalı çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Dr.Tarık Perçin
13.02.2018

Bütün personelinize ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler. Dr.Tarık Perçin