Sağlıklı Dişlerle
Hayata Gülümseyin...
Telefon Randevu İçin 182

Ziyaretçi Defteri


M.Veyselaki
10.04.2019

Dr.Melike Tezel hanıma, diş dolgularım için verdiği hassasiyeti ve hastasına vermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkürlerimi sunarım.

Sultan YALÇINDAĞ
06.04.2019

DİŞ HEKİMİ KADRİ TAVLAS Ankara da doktor doktor gezmeme ragmen yalnızca kökü kalmış ancak hiç bir doktorun da çekmeye cesaret edemediği diş kökümü tedavi eden, hastane ortamında bana özel muayenedeymişim hissi yaşatan ve nasıl yaptı bilmiyorum ama o yalnızca kökü kalmış dişten sanırım dolguyla sapasağlam bir diş yaratan, beni tarifsiz Ağrılardan kurtaran saygılı, sevgili, kibar gerçek anlamda İstanbul beyefendisi bir insan. Sonsuz teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler

Hayrullah Çubukçu
26.03.2019

25 mart 2019 pazartesi günü diş tedavimi yapan Dr.Seniha Kısakürek hanımefendinin hasta psikolojisini çok iyi bilen tutumu bilgilendirme ve tedavideki üstün vasıflara sahipliliği her türlü takdirin üzerinde olup şahsım olarak gurur duydum. Bu memnunuyetimi sağlık bakanlığı ilede paylaşıyorum şahsınızda başta doktorum hanımefendi olmak üzere tüm çalışanlarınıza teşekkür eder başarılı çalışmalarınızın devamımı diliyorum.

Altan ÜLKÜ
15.03.2019

Gözde Peker Tekdal ‘ın hastasıyım.kullandığım tansiyon ilacı dişetlerimi tahrip etmiş ileri seviyede fazla doku oluşturmuş ve anatomisini bozmuştu.Gözde hanım çabalarıyla kurtardı diş etimi ve dişlerimi. Kendisini çok iyi yetiştirmiş ve konusuna hakim ileri derecede alaka ve gayretine hayran kaldığım bir hekim olup teşekkürlerimi sunar çalışma hayatında başarılar dilerim.

Cemre AYDIN
15.01.2019

Merhabalar, karsiyaka agiz dis sagligi merkezi bunyesinde calisan Dt. Ayse CAMCI. Bir cok kez kendisinden tedavi gordum. O kadar cok memnunum ki kendisinden her dise gelecegim gun mutlulukla geliyorum ki bu benim icin cok onemli birsey. Hamileligimde bile korkuyla disciye gelmek zorunda kaldigimda bile Ayse hanim o kadar titizlikle bana yardimci oldu ki korkudan eser kalmadi hep rahatlikla geldim. Acaba birsey olur mu endisesi hic yasamadim rontgene bile rahatca girmemi sagladi, Bir disciden beklentim her zaman guleryuzlu ve tecrubeli olmasi moral vermesi titiz eli hafif ve ve hos sohbetli olmasi. Tum bunlarin hepsi Ayse hanimda mevcut. Hala da dis tedavimin devamliligini Ayse hanimla saglamakta ve hatta cevreme siddetle tavsiye etmekteyim. Iyiki Ayse hanimi tanimisim iyiki dis doktorum guvenle koltuguna otururum. SIDDETLE tavsiyem herkese, cok tesekkur ederim Ayse Camci cok tesekkurler size de Karsiyaka Agiz Dis Sagligi merkezi

Nursat T.
04.01.2019

03.01.2019 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinizde tedavimi yapan Diş Tabibi Tolga AKYOL’a hastalarına karşı ilgili ve nazik oluşu aynı zamanda işine hakimiyeti için teşekkür ederim. Kısa sürede hiçbir sorun yaşamadan sağlığıma kavuştuğum için mutluyum.Çalışma motivasyonu açısından da teşekkürümün kendisine iletilmesini isterim...Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

Yesim Özyaman
03.01.2019

Dr Melike Tezgel iyi ki varsiniz. Iyi ki bu mesleği seçmişsiniz ve iyi ki benim hekimimsiniz. Yeni randevuma bir dostu ziyarete gidiyor rahatlığıyla gittim. Siz mükemmel bir hekim olmanızın yanında, öğle tatilinizi bile benim dişimle geçirecek kadar fedakar bir insansınız. Herşey için teşekkür ederim. Sevgiler..

Sezgin Ayan
01.01.2019

Dünyanın neresinde işini ve mesleğini layıkıyla icra eden varsa "o saygın insanlar" sayesinde meslekler saygınlık kazanıyor ve insanlık yüceliyor. Ablam Nebahat GÜVERCİN AYAN'in büyük bir hassasiyet ve itinayla tedavisini gerçekleştiren Sn. Dt. Kadri TAVLAS beyefendiye çok teşekkür ederim. Sizler sayesinde halkımızın devlete ve devletin kurumlarına olan saygısı daha da pekişiyor.

Sezgin AYAN
01.01.2019

Dünyanın her neresinde işini ve mesleğini layıkıyla icra eden varsa o insanlar sayesinde meslekler saygınlık kazanır ve insanlık yücelmiş olur. Tedavisi süresince ablam Nebahat Güvercin AYAN'a göstermiş olduğu hürmet ve alakadan ötürü Dt. Kadir TAVLAS beye çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizler gibi insanlar var! Halkın devletine ve kurumlarına olan saygısını pekişmesine vesile oluyorsunuz.

Nazan
17.12.2018

Kadri Beye çok teşekkür ederim.Kendisi işinde hassas tecrübeli ve nezaketli bir hekim.İyi ki böyle bir hekimle karşılaştım.Cok teşekkürler

Hüseyin Özarmağan
07.12.2018

Dr.Esra Kavurmacı hanımefendi ye çok teşekkür ederim işi iyi yapan alçak gönüllü herkese tavsiye ederim.

Mustafa öztürk
12.11.2018

Hastaya yaklaşımı ,bilgisi,mesleki becerisiyle hastaneniz diş hekimi Kadri tavlaş beyefendiye çok teşekkürler.bir teşekkürde bu sayfayı hazırlayan birime.

Berfu Duygu Ertek
12.11.2018

Merhaba, Bir cok ozel hastanede ve ilaveten polikiniklerde farkli branslarda hizmet aldim. Bu zamana kadar meslegini bu denli profesyonel ve sevgi ile insana saygisini hissettirerek gerceklestiren nadir bir hekim ile karsilastim ve gercekten onur duydum.Değerli hekiminiz Dr.Dudu Bilgen 'e ;nezaketi ve hizmeti icin,ask'la meslegini bizlere bu denli hizmetinde hissettirdigi için cok ama cok tesekkur ederim.

Tüba Selcuk
22.10.2018

Diş sorunlarımla ilgilenen sn dr Kadri Tavlas'a çok teşekkür ediyorum. Nezaketi ve pozitif yaklaşımı sayesinde kendimi tedaviye giderken endişeli hissetmiyorum. İyi ki varsınız :)

Esin Demirci
20.10.2018

Diş çürüğü,diş çekimi ve diş protezimi hiç bir acı hissettirmeden çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren güler yüzlü ve ilgili hekiminiz DENİZ KARAMAN'a ve yardımcısı FUNDA hanıma sonsuz teşekkür ediyorum...

Mustafa aralp
17.10.2018

Doktor Melike tezgel çok değerli bir doktorunuz. Sayesinde hastahanenizi çok beğendim. Dişlerin tedavisi ürkütücüdür. Ama doktorunuza güvenirseniz rahatlarsınız.Ben Melike Hanıma çok güveniyorum.

Sabahattin çaylak
15.10.2018

Doktorlarınızdan DİLEK DEMİRHAN A işine gösterdiği titiz ve hassasiyetinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.doktor ve hasta ilişkisinden öte güleryüzü,samimi davranışıyla umarım tüm doktorlara ve sağlık çalışanlarına örnek olur.Tüm samimiyetimle söylüyorum.Dilek hanımı tanıdıktan sonra doktorlar hakkındaki olumsuz düşüncelerimi kayboldu.Ayrıca dişteknisyeni İSMAİl BEY içinde ayrı bir parantez açmak istiyorum.işinde aynı hassasiyeti gösterdiğine şahit oldum.protezimin uygunluğunu ve sağlıklı olup olmadığını bizzat Dilek hanımla fikir teatisinde bulunması kendilerine olan saygım katkat arttı.Bu değerli insanlara iş hayatlarında başarılarının devamını diler .birkez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Mustafa Aralp
08.10.2018

Melike Tezgel Çok başarılı bir doktorunuz.Hastahane çok güzel. Hasta kontrolleri çok düzenli ve hızlı. Melike Hanımın hastalarına davranışları mükemmel. Tatbiki doktorluğunda.

derya koçak
16.09.2018

Doktorlarınızdan Dt.Ceyhun AKYÜZ'e çok teşekkür ederim. İş hayatında başarılarının devamını ve diğer doktorlara örnek olmasını dilerim. Kendisinden bayram öncesinde dolgumun ve dişimin kırılmasından dolayı randevu aldım. Kırık dişim dışında, dişlerimin genel durumuyla ilgili röntgen istedi ve diğer 3 dişimin de durumunun kötü olduğunu, rahatsızlığım olmasa da tedaviye başlamam gerektiğiyle ilgili beni bilgilendirdi. Bende, 6 yıldır diş sağlığı bakımını, kötü muamele gördüğüm özel ve kamu sektöründeki diş doktorları yüzünden rahatsızlanmadıkça doktora gitmeyerek bilerek ihmal ettiğimi, önceliğimin kırık dişim olduğunu söyledim. Kanal tedavisine başladı. Doktor Bey işinin o kadar ehli ki, tedaviyi yaparken hiçbir acı, korku ve sonrasında sorun yaşamadım. Ve o kadar enerjik/pozitif ki dişçi koltuğunda değil, evimde oturmuş tatil planı kuruyordum sanki. Doktor Beyin eline, koluna sağlık. Diğer dişlerimin tedavisini de rahatlıkla devam ettirmekteyim.

Meliha Bilgin
08.08.2018

Kızımı muayene ettirmek için methini duyarak eski foçadan geldiğim diş hekiminiz KADRİ tavlaş beyefendi dakikasında muayene ederek tedavisini 30 dk .içersinde bitirdi.çok memnun kaldık.sonsuz teşekkürler.bu sayfayı düzenleyerek bizlere yol gösteren sayfayı düzenleyenlerin ellerine sağlık.