Sağlıklı Dişlerle
Hayata Gülümseyin...
Telefon Randevu İçin 182
22.11.2016

Diş Hekimleri Günü Kutlu olsun...

Her yıl olduğu gibi 22 Kasım Diş Hekimleri Günü ve bugünü kapsayan 18-24 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası merkezimizde etkinlikler düzenlenerek yapılan kutlamalarda Diş Hekimlerine karanfil dağıtıldı.

Sağlıklı Dişler Mutlu Gülüşler...

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde yapılan kutlamaya katılan İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu, ADSM Diş Hekimleri ve çalışanlarıyla bir araya geldi.

Karşıyaka ADSM Başhekimi Dt. A. Yıldızhan Durucakoğlu Diş Hekimleri gününün anlam ve önemini belirten konuşmasında tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek günlerini kutlarken, İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu ise “İnsan sağlığında önemli bir yeri olan Ağız ve Diş Sağlığı günümüzde Diş Hekimlerimizin bilgi, donanım ve becerileriyle koruyucu ve tedavi edici yönde hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Küçük yaşlardan itibaren diş sağlığı eğitiminin kazandırılması hepimiz için bir görev olmalıdır. Tüm Diş sağlığı alanında görev yapan personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Herkese Sağlıklı Dişler Mutlu Gülüşler dilerim." dedi.